Консультации страховщиков
Специальные предложения страховых компаний
Страхування вантажів

Страхування вантажів

В 1559 році сер Ніколас Бекон, виступаючи з промовою на першому засіданні англійського Парламенту Правління Єлизавети, призвав купців, що вирушають в подорож, повну небезпек, віддати частину грошей, щоб потім зберегти іншу…

Витоки страхування вантажів сягають ІІІ-ІV тисячолітті до нашої ери. Торгівці древніх класових держав отримували фінансові гарантії або певні суми грошей (у формі позики чи створення спільної каси) для захисту своїх інтересів на випадок втрати вантажу під час перевезення.

Подальший розвиток торгівельних відносин сприяв процесу удосконалення перших форм страхування вантажів і поступово призвів до уніфікації їх умов, відповідно до яких укладаються Договори страхування і в наш час.

Обрана Вами українська страхова компанія приймає на страхування будь-які вантажі, що перевозяться автомобільним та/або залізничним транспортом по території України.

Страхувальником може бути юридична або фізична особа, яка має страховий інтерес та володіє, користується чи розпоряджається вантажем.

Договори страхування вантажів укладаються на умові "З відповідальністю за всі ризики". Відповідно до даної умови відшкодовуються збитки від втрати чи пошкодження всього чи частини вантажу з будь-яких причин: протиправних дій третіх осіб, зіткнення транспортних засобів, пожежі, вибуху, стихійних лих, зникнення безвісти, та інших небезпек і випадковостей, на які наражаються вантажі під час їх перевезення. 

КОНСУЛЬТАЦИЯ