Консультации страховщиков
Специальные предложения страховых компаний
Страхування подорожуючих

Страхування подорожуючих

Ви зібрались за кордон: з хвилюванням збираєте речі, мрієте про приємний відпочинок, зустрічі з друзями, родичами, готуєтесь до відрядження, і звичайно ж, зовсім не думаєте про небезпеки, що можуть зіпсувати Вашу подорож.

Що робити, якщо за кордоном Ви раптово захворіли, або з Вами трапився нещасний випадок? Без допомоги не обійтись. Вам потрібна буде консультація лікаря, транспортування в медичний заклад, амбулаторне чи стаціонарне лікування, придбання медикаментів. Про те, що коштують такі послуги дорого знають всі, але не всі можуть передбачити подібні витрати і бути готовими до оплатити рахунків.

Якщо Ви зібрались у зарубіжну подорож, то подбайте про Поліс обов'язкового медичного страхування. Умови такого Полісу передбачають відшкодування витрат, пов'язаних з наданням Застрахованому медичних та інших послуг під час перебування за кордоном. Розмір страхового покриття, встановлений в Страховому Полісі, залежить від вартості медичних послуг тієї країні, до якої Ви збираєтесь.

Із захворюваннями і нещасними випадками пов'язана ціла група ризиків, на які поширюється страховий захист. По-перше, необхідність надання першої медичної допомоги. По-друге, потреба в організації дострокового повернення додому, в евакуації дітей або в приїзді родичів для догляду за хворим. І нарешті, найтрагічніша ситуація, про яку ніхто ніколи не думає, коли вирушає у подорож - смерть і необхідність репатріації на Батьківщину.

Крім ризиків, пов'язаних із здоров'ям, існують інші, щодо яких надається страховий захист. Наприклад, ризик втрати або крадіжки документів, багажу, затримка або пошкодження його при транспортуванні. Наявність Страхового Полісу дасть Вам можливість отримати юридичну, автотехнічну допомогу, а також послуги перекладача та інші послуги, в яких може виникнути необхідність.

Якщо Ви вирішили подорожувати на власному автомобілі, то без жодних перешкод потрапити до іншої країни зможете лише з "Зеленою картою". Справа в тому, що законодавством більшості країн світу передбачено обов'язкове страхування цивільної відповідальності власників автотранспортних засобів. На території Європи таке страхування введено у всіх країнах без винятку. Прийняті на державному рівні закони передбачають, що обов'язкове страхування поширюється як на громадян своєї країни, так і на іноземців. Тобто власники (водії) автотранспортних засобів, які подорожують по території цієї країни, повинні мати Страховий Поліс. Незнання водієм законів країни перебування і відсутність "Зеленої карти" може привести до негативних для нього наслідків. І, навпаки, якщо Ви придбаєте поліс "Зелена карта", то Вашу подорож не зможе зіпсувати ні спілкування зі службовцями митниці, ні з поліцейськими країни, в якій Ви будете перебувати. Даний Поліс забезпечить захист на випадок ДТП, якщо з Вашої вини постраждають треті особи.

Сподіваємося, що наш сайт допоможе Вам розібратись в системі "міжнародного" страхування і зробити правильний вибір.

КОНСУЛЬТАЦИЯ