Консультации страховщиков
Специальные предложения страховых компаний
Страхування від нещасних випадків

Страхування від нещасних випадків

Життєдіяльність кожної людини носить ризиковий характер. Високий рівень травматизму на транспорті, професійного та побутового актуалізує необхідність страхування від нещасних випадків. Захистити себе та свою сім'ю від непередбачуваних фінансових витрат в результаті нещасного випадку допоможе Вам Страховий Поліс вашої страхової компанії.

Основною метою страхування від нещасних випадків є забезпечення страхового захисту на випадок втрати здоров'я або смерті Застрахованої особи. Виплата страхових сум здійснюється у вигляді відповідних грошових компенсацій за шкоду, заподіяну життю та здоров'ю Застрахованої особи, а також захист майнових інтересів, пов'язаних зі зниженням доходу в результаті настання страхового випадку.

Страхове покриття надається на випадок тимчасової або постійної втрати працездатності, смерті Застрахованої особи внаслідок нещасного випадку. Договори страхування від нещасних випадків можуть укладатися як з юридичними так і з фізичними, особами на строк від 7 днів до 1 року.

Страхові тарифи залежать від строку страхування, професії, виду діяльності, віку Застрахованої особи та інших чинників.

КОНСУЛЬТАЦИЯ